Pro rodiče

#

Zábavnou formou učíme děti čistit zoubky

Víme, jak důležité je děti motivovat k ústní hygieně. Proto naše výuka probíhá pomocí interaktivní pohádky, soutěže a nácviku techniky čištění zubů nejprve na plyšových zvířatech a poté ve vlastních ústech.

#

Vzděláváme učitele v oblasti dentální hygieny

Jelikož je pedagogický sbor nezbytnou součástí našeho projektu a každodenně pomáhá dětem se správnou technikou čištění zubů, tak prochází obsáhlým školením dentální hygieny. Pedagogové jsou profesionály ústní hygieny.

#

Zařazujeme hygienu úst do každodenních návyků

Nezbytnou součástí projektu je začlenění správných hygienických návyků do každodenního chodu školky. Motivované děti společně s pedagogickým sborem, proškoleným v oblasti zubní hygieny, pečují o své zuby i během dne.

#

Poskytneme Vám řadu vzdělávacích materiálů

Kontinuita vzdělávání je velmi důležitá a v oblasti dentální hygieny obzvláště. Lidé mají tendenci správné návyky opouštět a vracet se ke starým zlozvykům. Naše informační materiály Vás budou motivovat se stále zdokonalovat.

#

Dentální pomůcky pro Vaše děti s výraznou slevou

Víme, že nejdůležitější pomůckou v péči o dutinu ústní je zubní kartáček. Avšak na trhu se mnohdy nachází kartáčky drahé a zcela nevyhovující. Proto jsme pro Vaše děti vybrali ty nejkvalitnejší hygienické pomůcky s výraznou slevou!

Tato prezentace byla vytvořena v roce 2011